www.hotel-ubytovani.com
Penzion Špindlerův Mlýn Nabucco - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Špindlerův Mlýn Nabucco - disponuje restauracíPenzion Špindlerův Mlýn Nabucco - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Špindlerův Mlýn Nabucco -  je k dispozici připojení na internetPenzion Špindlerův Mlýn Nabucco -  je k dispozici letní terasaPenzion Špindlerův Mlýn Nabucco - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Špindlerův Mlýn Nabucco - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Špindlerův Mlýn Nabucco - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Špindlerův Mlýn Nabucco - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion Nabucco
Bedřichov 61, Špindlerův Mlýn 54351
Česká Republika
Pension-Spindleruv-Mlyn-Nabucco@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Penzion Nabucco ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Nabucco - ubytování Špindlerův Mlýn | Vítejte

 
Penzion Špindlerův Mlýn Nabucco

Penzion Nabucco se nachází přímo v centru horského města Špindlerův Mlýn. Velmi oblíbené turistické centrum Špindlerův mlýn nabízí svým klientům kvalitní využití volného času v zimním i v letním období. Pro milovníky zimních sportů jsou zde k dispozici skvělé podmínky pro lyžování, běžecké lyžování i snowboarding.

Ubytování:
K dispozici je v penzionu Nabucco +je 11 nově rekonstruovaných pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na všech pokojích je televize s českými a německými stanicemi. 

Pokoje:
2-lůžkové (bez možnosti přistýlky) - 5x
2-lůžkové (s možností přistýlky) - 6x

Součástí pensionu Nabucco ve Špindlerově mlýně je stylová restaurace, ve které se podávají hostům snídaně formou bufetového stolu. Ty jsou zahrnuty v ceně ubytování.

Gastronomie:
Stylová italská restaurace slouží hostům pensionu Nabucco ve Špindlerově mlýně a také jako místo pro podávání snídaní. Bohatý jídelní lístek uspokojí i náročné.

Služby:
Pension Nabucco ve Špindlerově mlýně  poskytuje svým hostů pohodlné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, vybavených sociálním zařízením a televizí se satelitem. V ceně ubytování jsou zahrnuty i snídaně podávané formou bufetu. Parkování pro ubytované hosty je přímo u domu nebo na veřejných parkovištích ve Špindlerově Mlýně. Součástí pensionu stylová horská restaurace a v letních měsících půjčovna kol a elektrokol. V okolí pensionu je několik restaurací a barů.

Okolí:
Pension Nabucco je situován cca 250m od třísedačkové lanovky Hromovka, která lyžaře přiblíží přímo do skiareálu Svatý Petr. V letním období jsou připraveny desítky cyklostezek na které se můžete vypravit na zapůjčených kolech a elektrokolech půjčovaných přímo v pensionu. Výlety po horách můžete prostřídat například s návštěvou bazénu či aquaparku s vodními atrakcemi nebo s různými aktivitami, které vám Špindlerův Mlýn nabízí.